Referencje

„Na coaching do Basi trafiłam trochę dlatego, że poleciła mnie Basi koleżanka, a trochę dlatego, że zainteresowałam się psychologią zorientowaną na proces i byłam szalenie ciekawa, jak wygląda coaching prowadzony w tym nurcie. Na pierwsze spotkanie szłam jednak zupełnie nie mając przygotowanego żadnego celu do pracy. Miałam zaś problem- COŚ chciałam zmienić w swoim życiu. Basia podjęła się tego trudnego wyzwania. Ze spotkania na spotkanie, coraz lepiej wiedziałam, co jest dla mnie ważne i jakich zmian potrzebuję. Ćwiczenia, które wykonałam pod czujnym i uważnym okiem Basi pomogły mi odnaleźć zasoby, siły i motywację, by sięgnąć po to, o czym marzyłam, ale nie miałam odwagi tego uczynić. I za to jestem Basi ogromnie wdzięczna.”
Iwona

„Zdecydowałem się wziąć udział w zajęciach coachingowych u pani Basi, mając na uwadze pragnienie własnego uniezależnienia się finansowego. Już pierwsze spotkanie miło mnie zaskoczyło, ponieważ podczas wspólnej pracy określiliśmy konkretny cel do osiągnięcia i kroki ku niemu, co dało mi jasność przed jakim zadaniem stoję.
Praca na spotkaniach była intensywna i skuteczna, aczkolwiek czułem podczas jej wykonywania wiele swobody i przestrzeni dla siebie.
Bardzo mi się spodobało to, że była to różnopostaciowa forma coachingu. Działaliśmy nie tylko na poziomie głowy ale także poprzez inne kanały jak działanie w świecie, własne ciało fizyczne, czy praca ze snami. Momentami odnosiłem wrażenie, że pomimo tego, że pracujemy nad czymś ważnym to na zajęciach doświadczam możliwości kreatywnej zabawy niczym dziecko, jak np. wcielanie się w różne aspekty własnej osobowości i integrowanie ich.
Ważne też dla mnie było to, że z pracy byłem na bieżąco rozliczany, a trudnym elementom zawsze poświęcaliśmy więcej uwagi by dojść do samego sedna przyczyny mojego oporu.
Praca coachingowa pozwoliła mi pełniej i elastyczniej korzystać z wachlarza aspektów mojej osobowości i celniej dostosowywać siebie do zaistniałych w danym momencie sytuacji. Efekty pracy szybko zauważyłem w swoim życiu. Pokonałem wiele własnych lęków oraz niekorzystnych dla mnie przekonań w tym kilka silnych przekonań rodzinnych, co pozwoliło mi na otwarcie własnej działalności gospodarczej i sprawniejszego poruszania się w prowadzeniu własnego biznesu. Bardzo podoba mi się taka forma pracy nad sobą. Uważam, że jest to konkret w który warto zainwestować.”
Tomek