Barbara Szymańska – psycholog

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie Gdańskim (2001). Od 2009 do 2016 roku studiowałam psychologię pracy z procesem w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie, gdzie ukończyłam m.in. Studium psychoterapii metodami psychologii zorientowanej na proces, kurs coachingu i pracy z relacjami. Swoje kwalifikacje podnosiłam również poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu m.in. psychotraumatologii ogólnej, pracy z nadużyciami, dialogu motywującego, pracy ze snami i symptomami fizycznymi.

Prowadzę indywidualne sesje psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowo-edukacyjne, a także konsultacje psychologiczne w ramach prywatnej praktyki w Gdańsku-Wrzeszczu.

Stale współpracuję z Centrum Praw Kobiet w Gdańsku, gdzie zajmuję się udzielaniem wsparcia psychologicznego klientkom CPK.

Prowadzę również projekt edukacyjny na temat pracy ze stratą „Zrozumieć żałobę” www.zaloba.com.pl.

Wierzę w to, że kryzysy i trudne sytuacje, które nas spotykają w życiu to swoiste wezwanie do wewnętrznej przemiany i odkrywania naszego potencjału. Serdecznie zapraszam do współpracy i wspólnego podążania ścieżką rozwoju 🙂