za i przeciw- kandinskyZMIANA - ZA I PRZECIW

Koniec i Początek Roku to piękny moment, który pozwala w pewien sposób uchwycić metafizykę zmiany, dotknąć przestrzeni pomiędzy starym a nowym, tym co umiera a tym co się rodzi. Wielu z nas zastanawia się nad tym co przyniósł stary rok i jednocześnie snuje marzenia i postanowienia na przyszłość. Wiadomo też, że wiele z naszych noworocznych planów (choć często powtarzających się z roku na rok) pozostaje niezrealizowana.

Jeśli chcesz to zmienić i właśnie myślisz o zmianie w swoim życiu zapraszam na warsztat, podczas którego popracujemy nad tym jak wprowadzić Twój zamiar w życie, co może Cię wspierać w tym procesie i co zrobić z przeszkodami. Sięgniemy też w głąb Twojej motywacji, aby uzyskać kontakt z tą energią, która może stać się siłą napędową dla realizacji Twoich planów i celów.

Serdecznie zapraszam!


Termin: 14 stycznia 2016 w godzinach 19.00-21.00
Miejsce zajęć: Ośrodek PoProstu, Gdańsk, ul. Wajdeloty 22a/8
Cena: 40 zł
Uwaga! Jeśli ktoś nie może sobie z powodów finansowych pozwolić na udział w warsztacie a bardzo chciał(a)by przyjść to proszę o kontakt. Ustalimy cenę indywidualnie.
Superwizja: Małgorzata Szczepańska
Zapisy: Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do wtorku 12 stycznia 2016
Kontakt: tel. 501 750 084, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.barbaraszymanska.pl